Rozrywka:


P U Z Z L E:

Zapraszamy wszystkich do chwili rozrywki
i spróbowania ułożenia wybranych przez siebie puzzli.
Kliknij na wybrane PUZZLE i układaj:


Logo PZERiI w Stargardzie jakie miało być na sztandarze Związku - Kliknij TU!!! i układaj...
Logo PZERI
Znaczek PZERiI w Stargardzie - Kliknij TU!!! i układaj...
Znaczek PZERI
Widok na Stargard i PZERI... Kliknij TU i układaj!!!
PZERI i Stargard
Widok na Stargard  2009... Kliknij TU i układaj!!!
Widok na Stargard
Ojciec Święty przed kościołem Chrystusa Króla Wszechświata w Stargardzie Szcz. 2009... Kliknij TU i układaj!!!
Pomnik JP II
Sztandar PZERI w Stargardzie  2009... Kliknij TU i układaj!!!
Sztandar PZERI.
HERB SZCZECINA - 1
HERB SZCZECINA 1
Jan Paweł II
Jan Paweł II
Herb Szczecina - 2
HERB SZCZECINA 2

- - - Życzymy powodzenia w układaniu naszych puzzli i miłej rozrywki - - -H U M O R     E M E R Y T A:
ZAKUPY
Mój dziadek ciągle narzeka, że koszty życia strasznie wzrosły w dzisiejszych czasach. Mówi: - "... pamiętam, kiedy byłem młody - mama mi dała 5 złotych na zakupy, a ja wróciłem do domu z pełną reklamówką - wędlin, mleka, z chlebem, serem, masłem, konfiturami. A teraz co?! Wszędzie, te lustra i kamery!

NOWELIZACJA
- Jaka jest najnowsza, istotna zmiana w ostatniej nowelizacji do Ustawy Emerytalnej??? - Emeryci od teraz będą mogli przechodzić przez jezdnię na czerwonym świetle.

KOLANKA
W przedziale w pociągu naprzeciwko starszego pana siedzi ładniutka, młodziutka dziewczyna w mini spódniczce. Mężczyzna zerka i zerka na jej nogi, w końcu mówi: - Czy, byłaby pani tak łaskawa i zakryła kolanka? I pani będzie cieplej, i ja drżeć przestanę...

TAK
Starsza wdowa i wdowiec spotykają się już od pięciu lat. Facet w końcu zdecydował się jej oświadczyć. Ona szybko odpowiedziała: - Tak. Następnego ranka facet się budzi, ale nie pamięta, co odpowiedziała! Zastanawia się: - Była uszczęśliwiona? Chyba tak. Nie. Wyśmiała mnie. Po godzinie daremnych prób przypomnienia sobie, jak to było, dzwoni do niej. Zawstydzony przyznaje, że nie pamięta jej odpowiedzi na propozycję małżeństwa. - Och - odpowiedziała - Tak się cieszę, że dzwonisz. Pamiętałam, że powiedziałam - Tak, ale zapomniałam komu...

NIE WSTANIE
Dwie babcie oglądają walkę bokserską w tv. Po serii ciosów jeden z zawodników pada na deski. Sędzia zaczyna liczyć, tłum szaleje! Wstanie?! Nie wstanie?! Wstanie?! Nie wstanie?! - Nie wstanie!!! - komentuje jedna z babć - znam chama z tramwaju.

ZUPA
Po pobycie na basenie członkowie PZERiI udali się do pobliskiego baru na obiad. Jeden z nich mówi do kelnerki: - Co miesiąc dostaję cały talerz zupy, a dzisiaj jest tylko trochę na dnie - skarży się członek Związku. - Proszę o wybaczenie, zapomniałam dolać wody.

SZCZĘŚCIE
Żona emeryta woła z groźną miną do wracającego męża: - Na twarzy masz szminkę!!!
- To krew. Potrącił mnie samochód. - To twoje szczęście.

KWIATY
W Dniu Babci Jasio wręcza swojej babci duży bukiet kwiatów. - Nie trzeba było, wykosztowałeś się, a ja w ogródku mam takie same! - Miałaś Babciu, miałaś...

KWIATY
Dwaj żwawi siedemdziesięciolatkowie rozmawiają w parku: - Słyszałem, że żenisz się z dwudziestopięciolatką? Zastanawiałeś się, co będzie za 10 lat? - A, tak za 10 lat popędzę staruchę.

ZŁA DROGA
W drodze na zebranie emerytka koło parku spotyka prostytutkę, zatrzymuje się i mówi do niej: - Boże kochany, dziecko zeszłaś na złą drogę! - A, to tędy już tiry nie jeżdżą?

DO NIEBA
Dziadek tłumaczy Jasiowi: - Trzeba być grzecznym, żeby pójść do nieba! - A, co trzeba zrobić, żeby pójść do kina?

KOBIETY
Jakie kobiety najczęściej dotrzymują wierności, blondynki, szatynki, brunetki czy rude? - pyta młody kawaler swojego dziadka. - Siwe, mój synu, siwe!

NAWYK
Emeryt w podeszłym wieku patrzy w oczy swojej nowej narzeczonej (emerytowanej profesorce od języka polskiego) i pyta ją. - Kochasz mnie??? - Tak? Ona mu odpowiada: - Całym zdaniem Proszę!

PYTANIE
Dziadek pyta wnuczka: Nie wiesz, jak nazywa się ten Niemiec, co ciągle mi wszystko chowa? - Alzheimer, dziadku...